Formaggio Gran Mantovano tvrdý syr ⅛ výseč

  • Nové
Formaggio Gran Mantovano tvrdý syr ⅛ výseč
search
  • Formaggio Gran Mantovano tvrdý syr ⅛ výseč
  • Formaggio Gran Mantovano tvrdý syr ⅛ výseč

Formaggio Gran Mantovano 4,2kg

Formaggio Gran Mantovano je lahodný tvrdý syr z kravského mlieka podobne ako parmezán. Tento taliansky regionálny špeciál ale pochádza z oblasti Mantova a je vyrobený s použitím mikrobiálneho syridla, takže je vhodný aj pre vegetariánov. Názov grana pochádza z jeho zrnitej konzistencie, v preklade slovo grano znamená zrnká pšenice. Má teda zrnitú štruktúru a pevnú hladkú kôrku jemne žltkastej až zlatistej farby. Chuť je jemne štipľavá. Syry majú tvar bochníkov s priemerom 40–45cm a hrúbkou 18–24cm. Priemerná hmotnosť bochníka je 40 kilogramu a zrejú minimálne 1 rok. Gran Mantovano sa ľahko rozpúšťa, používa sa do polievok a omáčok. Veľmi obľúbený je nastrúhaný na cestoviny alebo samotný v hoblinkách ako pochutka k vínu.

44744
Poznámka k cene
Váha tohoto produktu je iba orientačná a skutočná cena bude prepočítaná podľa reálnej váhy produktu
118,75 €

103.26 bez DPH


Množstvo

Formaggio Gran Mantovano tvrdý syr ⅛ výseč

Uvedená cena výrobku je za 4,2kg. Cena bude prepočítaná podľa skutočnej váhy. Gran Mantovano je originálne od výrobcu balený v 900g až 1700g balení. Pri platbe počkajte na prepočítanie ceny, ktorú pošleme na Vami uvedený e-mail. Prvý doručený e-mail je automatický, s potvrdením objednávky, v druhom e-maile pošleme prepočítanú cenu podľa skutočnej váhy.

Producent: Latteria sociale Mantova Soc. Agr. Coop. a Latteria San Sebastiano
Názov po slovensky: Tvrdý kravský syr Gran Mantova
Názov po taliansky: Formaggio Gran Mantovano
Zloženie: Kravské mlieko, soľ, mikrobiálne syridlo, Lyzozým vaječný proteín
Alergény: Mlieko a mliečne produkty
Nutričné ​​hodnoty: Energetická hodnota na 100gj1654 /398kcal, Tuky 29g, Sacharidy 0,08g, Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 33g, Vitamíny 0 Minerálne látky 0 Soľ 1,5g