Čerstvá klobása Salsiccia Fresca

Čerstvá klobása Salsiccia Fresca
search
  • Čerstvá klobása Salsiccia Fresca
  • Čerstvá klobása Salsiccia Fresca

Salsiccia Fresca 1kg

Čerstvá klobása Salsiccia z Toskánska sa vyrába z bravčového mäsa, soli a vína Chianti. Je neoddeliteľnou súčasťou každej talianskej grilovacej party, grigliaty. Používa sa ako príloha do cestovinových omáčok, je ale ideálnym partnerom pre zemiaky, ryžu alebo napríklad korenený chlieb či rizota. Salsiccia sa v talianskych regiónoch líši. Abruzzo obsahuje pečeň a niekedy aj med, zatiaľ čo typická toskánska varianta sa rafinuje aj červeným vínom. Salsiccia je v Taliansku populárna, takže nikoho neprekvapí, že sa mnoho regiónov pýši tým, že bola vynájdená práve u nich. Klobása, ktorá je veľmi podobná salsiccii, je už pod názvom Lucanica uvedená v dielach početných starovekých spisovateľov, akými sú Cicero a Martial. Podľa toho sa niekedy klobása nazýva aj Lucanica, po kmeni Lucan. Salsiccia je určená na tepelnú úpravu.

44309
Poznámka k cene
Váha tohoto produktu je iba orientačná a skutočná cena bude prepočítaná podľa reálnej váhy produktu
20,57 €

17.89 bez DPH


Množstvo

Čerstvá klobása Salsiccia Fresca

Uvedená cena výrobku je za 1kg. Cena bude prepočítaná podľa skutočnej váhy. Salsiccia je originálne od výrobcu porciovaná v 800 - 1200g balení. Pri platbe počkajte na prepočítanie ceny, ktorú pošleme na Vami uvedený e-mail (prvý doručený e-mail je automatický - s potvrdením objednávky, v druhom e-maile pošleme prepočítanú cenu podľa skutočnej váhy.

Názov po slovensky: Čerstvá klobása s vínom Chianti
Názov po taliansky: Salsiccia al vino Chianti D.O.C.G.
Zloženie: Bravčové mäso, soľ, víno Chianti D.O.C.G. (0,5%) a prírodná aróma
Nutričné hodnoty: Energetická hodnota na 100 g 368 kj / 93 kcal, Tuky 7,0 g z toho Nasýtené mastné kyseliny 1,10 g, Sacharidy 5, 60g, z toho Cukry 5,2 g, Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 0, Bielkoviny 0,90 g, Vitamíny 0 Minerálne látky 0 Soľ 1,50 g
Alergény: Neobsahuje

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.