Grana Padano D.O.P. typ parmezán

Grana Padano D.O.P. typ parmezán
search
  • Grana Padano D.O.P. typ parmezán
  • Grana Padano D.O.P. typ parmezán

Grana Padano D.O.P. 300g

Grana Padano je taliansky tvrdý syr typu parmezán, vyrobený z kravského mlieka z dvojitého dojenia. Vyrába sa v historickej chránenej oblasti pôvodu vďaka príspevku drobných dodávateľov v provinciách Mantova a Brescia, dvoch najdôležitejších oblastí na výrobu tohto syra s chránenou ochranou známkou D.O.P. Grana Padano zreje dvanásť mesiacov až štyri roky a má hladkú veľmi tvrdú kôrku a pevnú drobivú štruktúru cesta. Jeho obsah tuku je 39-41%, chuť je vyvážená, nie príliš slaná, ale ani nie príliš jemná, trochu pikantná, čerstvá, ovocná, sladkastá s náznakom orechov a ananásu. Používa sa do predjedál, na cestoviny, zeleninové šaláty, na steaky. Je vhodný k červenému aj bielemu vínu, ideálna kombinácia s vínom Barolo, Zinfandel alebo Gavi. Grana Padano sa dá dobre zmrazovať.

1470
Poznámka k cene
Váha tohoto produktu je iba orientačná a skutočná cena bude prepočítaná podľa reálnej váhy produktu
10,85 €

9.44 bez DPH


Množstvo

Grana Padano D.O.P. typ parmezán

Uvedená cena výrobku je za 300g. Cena bude prepočítaná podľa skutočnej váhy. Parmezán je originálne od výrobcu porciovaná v 300 až 400g vákuovom balení. Pri platbe počkajte na prepočítanie ceny, ktorú pošleme na Vami uvedený e-mail (prvý doručený e-mail je automatický - s potvrdením objednávky, v druhom e-maile pošleme prepočítanú cenu podľa skutočnej váhy.

Producent: Consorzio Latterie Virgilio
Názov po slovensky: Syr zo surového kravského mlieka
Názov po taliansky: Grana PADANO D.O.P.
Zloženie: Kravské mlieko, soľ, syridlo, konzervačný prostriedok : vaječný lyzozým, kôra je jedlá
Alergény: Kravské mlieko a mliečne výrobky
Nutričné ​​hodnoty
: Energetická hodnota na 100 g 1654 kj / 398 kcal, Tuky29 g z toho Nasýtené mastné kyseliny 18 g Sacharidy 0 z toho Cukry 0 Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 0,8 g, B 0 Soľ 1,5g

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.