Prosciutto Crudo Parma Trancio ¼ stehna

Prosciutto Crudo Parma Trancio ¼ stehna
search
  • Prosciutto Crudo Parma Trancio ¼ stehna
  • Prosciutto Crudo Parma Trancio ¼ stehna

Prosciutto Crudo Parma Trancio 1/4 1,2kg

Originálna parmská šunka, vyrobená podľa tradičných postupov. Prosciutto di Parma je v soli sušená šunka oblasti medzi Via Aemilia (Emílijská cesta z Milána do Rimini) a korytom rieky Enza blízko mesta Parma. Tento druh sušenej šunky je známy po celej Európe, jej názov zaručuje pôvod v Parmskej provincii a jej znak sa smie vypaľovať iba v tejto oblasti. Prosciutto Parma je známa už v dobách antického Ríma. Rozpráva o nej Marcus Terentius Varro, Polybios aj Strabón. Keď Hannibal v roku 217 pnl. prišiel do Parmy, obyvatelia mu na oslavu pripravili bravčové stehno sušené v soli v drevených nádobách, ktorú veľmi ocenil. Mäso pochádza z najlepších talianskych ošípaných Padana. Šunka zreje minimálne 16 mesiacov. Prosciutto je balené vo veľkosti cca. ¼ celej stehna. Jej nezameniteľná a neprekonateľná chuť je založená na výbere špičkového mäsa a kvalitnom tradičnom spracovaní. Vynikajúci na prípravu studených tanierov, ale aj v kombinácii s melónom.

San Francesco
37712
Poznámka k cene
Váha tohoto produktu je iba orientačná a skutočná cena bude prepočítaná podľa reálnej váhy produktu
65,29 €

58.29 bez DPH


Množstvo

Prosciutto Crudo Parma Trancio ¼ stehna

Uvedená cena výrobku je za 1,2kg. Cena bude prepočítaná podľa skutočnej váhy. Prosciutto je originálne od výrobcu porciovaná v 1 - 2kg balení. Pri platbe počkajte na prepočítanie ceny, ktorú pošleme na Vami uvedený e-mail (prvý doručený e-mail je automatický - s potvrdením objednávky, v druhom e-maile pošleme prepočítanú cenu podľa skutočnej váhy.

Producent: Prosciuttificio - San Francesco Spa
Názov po slovensky: Parmská šunka 1/4
Názov po taliansky: Prosciutto Crudo Parma trancio 1/4
Zloženie: Bravčové mäso a soľ
Výživové hodnoty: 100g Energetická hodnota 1056 kJ/253 kcal, Tuky 16g z toho nasýtené mastné kyseliny 5,3g, Sacharidy 0,5g, Z toho cukry 0, Bielkoviny 27g, Soľ 4,6g
Alergény: Neobsahuje

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.