Doppio Concentrato di Pomodoro Dvojitý paradajkový koncentrát

Doppio Concentrato di Pomodoro Dvojitý paradajkový koncentrát
search
  • Doppio Concentrato di Pomodoro Dvojitý paradajkový koncentrát
  • Doppio Concentrato di Pomodoro Dvojitý paradajkový koncentrát

Doppio Concentrato di Pomodoro 140g

Intenzívny a chutný paradajkový koncentrát Doppio Concentrato di Pomodoro so skvelou a nezameniteľnou intenzívnou chuťou čerstvých paradajok je ideálny na pridanie farby, chuti a textúry vašim obľúbeným pokrmom. Ide o tradičný produkt, pričom na získanie 1kg tohto výnimočného dvojitého koncentrátu je potrebných najmenej 5,5kg čerstvých paradajok. Je ideálny pre všestranné použitie v kuchyni, kde dodáva pokrmom jasnú červenú farbu a vďaka svojej odolnosti voči dlhému vareniu je ideálny pre ragú, dusené mäso alebo dusené jedlá. Je prekvapujúce, ako Doppio Concentrato di Pomodoro dokáže vydať to najlepšie aj pri rýchlejších a kreatívnejších prípravách. Od náplní po slané koláče, prípravy lahodných omáčok až po doplnenie chutného pesta k cestovinám. Na rozdiel od ostatných koncentrátov ho je možné používať bez riedenia vodou.

Cirio
1569
2,32 €

2.02 bez DPH


Množstvo

Doppio Concentrato di Pomodoro Dvojitý paradajkový koncentrát

Silný paradajkový dvojitý koncentrát so skvelou a nezameniteľnou intenzívnou chuťou čerstvých paradajok. Je ideálny na všestranné použitie v kuchyni, dodáva pokrmom jasnú farbu a textúru. Na rozdiel od ostatných koncentrátov ho možno používať bez riedenia vodou.

Výrobca: Cirio
Názov slovensky: Dvojitý paradajkový pretlak
Názov taliansky: Doppio Concentrato di Pomodoro
Zloženie: Paradajky odrody San Marzano z regiónu Puglie, korektor kyslosti, kyselina citrónová
Alergény: Neobsahuje
Nutričné hodnoty: Energetická hodnota na 100g 315kj/74kcal, Tuky 0,3g z toho Nasýtené mastné kyseliny 0,19g, Sacharidy 12,7g z toho Cukry 9,5g, Vláknina 3g, Bielkoviny 3g, Soľ 0,05g

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.