Passata di Pomodoro 100% Italiano Paradajkové pyré

Passata di Pomodoro 100% Italiano Paradajkové pyré
search
  • Passata di Pomodoro 100% Italiano Paradajkové pyré
  • Passata di Pomodoro 100% Italiano Paradajkové pyré

Passata di Pomodoro 100% Italiano 680g

Paradajkové pyré Passata di Pomodoro 100% Italiano sa pripravuje iba z tých najlepších talianskych paradajok. Celá výroba je postavená na dokonale zrelých paradajkách, pestovaných so starostlivosťou a ručne vytriedených bez najmenších nedokonalostí. Toto je jediná základná ingrediencia. Sladká a krémová klasická Passata je najpohodlnejší spôsob použitia paradajok. Je ideálny pre krátke varenie, pri ktorom si zachová jasne červenú farbu a prirodzenú chuť. Paradajkové pyré Passata di Pomodoro 100% Italiano stačí zahriať, aby vaše recepty z mäsa alebo rýchle omáčky na cestoviny boli krémové. Pri stole svojou sladkosťou a zamatovou textúrou urobí radosť aj tým najmenším v domácnosti. Je hustejšia ako paradajková šťava ale redšia ako pretlak a je pripravená na okamžité použitie v kuchyni.

37705
3,02 €

2.70 bez DPH


Množstvo

Passata di Pomodoro 100% Italiano Paradajkové pyré

Paradajkové pyré Passata di Pomodoro 100% Italiano sa vyrába zo sparených, olúpaných a jemne prelisovaných paradajok. Pri varení si udrží krásne červenú farbu a jej použitie je v kuchyni takmer neobmedzené.

Výrobca: Divella
Názov slovensky: Paradajkové pyré
Název italsky: Passata di Pomodoro 100% Italiano
Zloženie: Paradajkové pyré 100%, soľ
Alergény: Neobsahuje
Nutričné hodnoty: Energetická hodnota na 100g 104kj/25kcal, Tuky 0,1g z toho Nasýtené mastné kyseliny 0,6g, Sacharidy 4g z toho Cukry 4g, Bielkoviny 1,4g, Soľ 0,35g

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.