Ušľachtilá saláma Nobile

Ušľachtilá saláma Nobile
search
  • Ušľachtilá saláma Nobile
  • Ušľachtilá saláma Nobile

Salame Nobile 350g

Ušľachtilá saláma Salame Nobile. Toskánska suchá saláma je vyrobená z najkvalitnejšieho vyzretého, dobre mramorovaného bravčového mäsa. Mäso pre Salami Nobile je stále rezané úplne ručne, nožom. Salame Nobile má silnú intenzívnu chuť. Pred konzumáciou ponechajte niekoľko minút pri izbovej teplote.
Doba zrenia tejto kulinárskej pochúťky je minimálne štyri týždne. Ušľachtilá saláma "Salame Nobile je vhodná na biele pečivo a na obložené misy spolu so syrom a olivami. Krája sa na tenké plátky najlepšie pri izbovej teplote as pohárom talianskeho vína v ruke.

43536
Poznámka k cene
Váha tohoto produktu je iba orientačná a skutočná cena bude prepočítaná podľa reálnej váhy produktu
22,84 €

19.86 bez DPH


Množstvo

Ušľachtilá saláma Nobile

Uvedená cena výrobku je za 350g. Cena bude prepočítaná podľa skutočnej váhy. Salame Nobile je originálne od výrobcu porciovaný v 330 - 390g balení. Pri platbe počkajte na prepočítanie ceny, ktorú pošleme na Vami uvedený e-mail (prvý doručený e-mail je automatický - s potvrdením objednávky, v druhom e-maile pošleme prepočítanú cenu podľa skutočnej váhy.

Producent: Antica Macelleria Falorni
Názov po slovensky: Salám z bravčového mäsa
Zloženie: Bravčové mäso, soľ , prírodná aróma, dextróza Antioxidant E300 konzervant E252
Alergény:Neobsahuje
Nutričné hodnoty: Energetická hodnota na 100g 1752kj/422kcal, Tuky 33,87g toho Nasýtené mastné kyseliny 21,95g, Sacharidy 1,02 g z toho Cukry 0,5g, Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 0, Bielkoviny 28,35 g Vitamíny 0 Soľ 4,70g

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.