Pikantná Salame Spianata Romana

Pikantná Salame Spianata Romana
search
  • Pikantná Salame Spianata Romana
  • Pikantná Salame Spianata Romana

Salame Spianata Romana Piccante 1kg

Spianata Romana Piccante je typická saláma z Ríma a okolia, kde sa mu hovorí La Spianata. Pochádza údajne už z obdobia Antického Ríma, vtedy známy pod názvom Mortadella Romana. Tradičná výroba z najjemnejšieho bravčového mäsa a pálivých papričiek, jemná zrnitá štruktúra v každom plátku, dokonalá aróma a sladkosť s intenzívnou chuťou pálivých papričiek. Tieto chilli papričky dodávajú Spianata Romana Piccantekrásnu farbu, vôňu a chuť' a zároveň konzervujú. Lisuje sa medzi dvoma hrubými doskami po celú dobu zrenia - asi 3 mesiace - pokiaľ nedosiahne typický obdĺžnikový prierez. Spianata Romana Piccante sa ručne krája nožom na hrubšie plátky, a podáva sa s bielym chlebom a vínom alebo sektom, je výborná aj s kúskami syra Pecorino. Výborne sa hodí aj na prípravu pikantných omáčok na cestoviny či do rizôt, pre vaše originálne talianske recepty alebo aj na skvelú domácu pizzu.

Salumeria Clai
45455
Poznámka k cene
Váha tohoto produktu je iba orientačná a skutočná cena bude prepočítaná podľa reálnej váhy produktu
26,68 €

23.82 bez DPH


Množstvo

Pikantná Salame Spianata Romana

Uvedená cena výrobku je za 1 Kg. Cena bude prepočítaná podľa skutočnej váhy. Salame Spianata Romana Picacnte je originálne od výrobcu porciovaná v 900g - 1500g vákuovom balení. Pri platbe počkajte na prepočítanie ceny, ktorú pošleme na Vami uvedený e-mail (prvý doručený e-mail je automatický - s potvrdením objednávky, v druhom e-maile pošleme prepočítanú cenu podľa skutočnej váhy.

Zloženie: Bravčové mäso, soľ, korenie, extrakt z papriky, pikantné papričky, dextróza, prírodná aróma, Antioxidanty E316, konzervanty E250-252. Tepelne opracovaný mäsový výrobok.
Nutričné hodnoty: Energetická hodnota na 100g 1265 kj/305 kcal, Tuky 24g, z toho Nasýtené mastné kyseliny 14g, Sacharidy 3,44g, z toho Cukry 1,79g, Polyalkoholy 0 Š Vláknina 0, Bielkoviny 19,4g, Vitamíny 0, Minerálne látky 0, Soľ 3,4g
Alergény: Neobsahuje

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.